Časopis KRAVINKY

Podařilo se! Slavný školní časopis KRAVINKY se probudil z dlouhého zimního spánku. V září vyšlo první číslo. Jedná se o školní magazínek, který přináší různé informace a fotografie nejen ze školního prostředí, ale i odjinud. Takže neváhejte: pište, foťte, malujte, básněte, tvořte, jinými slovy dělejte s námi Kravinky. Své příspěvky a dílka předávejte zástupcům školního parlamentu, kteří je odevzdají šéfredaktorce Kravinek, kravičce Emilce, kterou najdete ve školní knihovně.

Uzávěrka čísla je vždy 25. dne měsíce, nové Kravinky si totiž budete moci přečíst každý měsíc. Emilka se těší na nové příspěvky.

Emilka

KRAVINKY_září 2015

Krávy2

Kravinky_říjen 2015

KRAVINKY_listopad 2015

Kravinky leden - únor 2016

 Kravinky leden-únor 2016

Kravinky březen_duben 2016

 

3. 5. 2018 Časopis KRAVINKY OŽÍVÁ!!!! Bezva parta redaktorů, paní učitelka Tesárková, pan Benda = každý měsíc aktuální číslo časopisu. Ovšem pozor! Hledáme do našeho týmu šikovné „ajťáky“, kteří by uměli nebo se chtěli naučit dávat časopisu tvář, články „sázet“ do formátu stránky, přidávat obrázky a fotky.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO ZDE str 1 a str 2