Beseda s olympijskou krasobruslařkou

autor: | 20. března 2013 | Doporučené

Jindra Kramperová

Jindra Kramperová

Dnes k nám do školy přijela vzácná návštěva, paní Jindra Kramperová, krasobruslařka a pianistka, která se v roce 1956 zúčastnila 7. zimních olympijských her v italské Cortině d´Ampezzo. Bylo jí tehdy pouhých 15 let a tak byla ze všech sportovců na této olympiádě nejmladší. S námi si povídala o sportu, o životě, o všem co nás zajímalo. Přijel také pan Štěpán Janáček, který nám představil projekt OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů. Ten už ale mnoho dětí ze školy má a poctivě cvičí a tak se snad v budoucnu dočkáme školního kola a třeba i hezkého umístění ve vyšších soutěžích.

Neváhejte a navštivte oficiální webové stránky projektu OVOV.

Za besedu velké díky panu Janáčkovi i paní Kramperové.

Zdeněk Šmída