Hana Tesárková oceněna za Výrazný přínos pro rozvoj školství v Libereckém kraji

autor: | 18. dubna 2012 | Akce

S velkou radostí jsme přijali zprávu, že mezi oceněnými pedagogy Libereckého kraje za rok 2012 je také naše kolegyně Mgr. Hana Tesárková.

Náměstek hejtmana Libereckého kraje Radek Cikl (ČSSD) předal paní učitelce ocenění zejména za aktivní práci s dětmi v rámci projektu Příběhy bezpráví a podíl na návrhu udělení Nobelovy ceny siru Nikolasi Wintonovi, petici s návrhem žáci vedení paní učitelkou odevzdali při příležitosti návštěvy Poslanecké sněmovny osobně do rukou předsedkyně Poslanecké sněmovny ČR paní Miroslavy Němcové, která pak v září na oplátku navštívila naši školu u příležitosti začátku školního roku.

O návštěvě paní předsedkyně v Kravařích si můžete přečíst ve starším článku.

Kolegyni blahopřejeme a přejeme mnoho dalších pracovních i osobních úspěchů.

Fotografie: Deník – Vít Černý