Jak jsme vítali nejmenší školáčky aneb 1. září 2014 v Kravařích

autor: | 5. září 2014 | Nepřehlédněte

V pondělí 1. září jsme slavnostně přivítali 23 malinkatých lidiček, zvědavých, natěšených a ano, z velkého množství lidí a neznámého prostředí často i trochu nervozních dětí. Poděkování si nejvíce zaslouží zaměstnanci školy, pan školník, paní uklízečky a kuchařky, paní hospodářka a samozřejmě paní učitelky, protože všichni do jednoho týden tvrdě uklízeli a stěhovali, od rána do večera stírali nánosy prachu a sádry, hledali ztracené věci a připravovali vše pro to, aby po náročné vnitřní rekonstrukci mohl školní rok opravdu začít na čas. A to se jim povedlo dokonale!

Prvňáčkům přeji, aby se jim u nás líbilo. Mají bezva paní učitelku, takže úspěch je zaručen. Rodiče požádám o spolupráci a trpělivost.

Zdeněk Šmída, ředitel školy