Mácháč patřil nám

autor: | 13. června 2014 | Doporučené

Skvělý školní výlet jsme započali v jachtovém klubu ve Starých Splavech, kde nám pan učitel Prokop zapůjčil dva windsurfingové plováky a také pořádně vysvětlil, jaké triky a fígle musíme použít, než se vydáme vlnám v ústrety. Když jsme se za jeho bedlivého dozoru dosyta vydováděli, nastal krátký odpočinek, během něhož padlo rozhodnutí, že k cíli našeho výletu, kemp Borný, nepůjdeme po svých, ale využijeme lodní dopravu. Nabízel se sice parník, ale my jsme raději zvolili dopravní prostředek na vlastní pohon – šlapadla. Pluli jsme hladce po vlnách a užívali si překrásného dne. Přivítala nás písčitá pláž. Aktivní odpočinek v podobě koupání a hurá zpět na zmrzku. Další pláž a opět do vody, tentokrát se zdokonalovat ve skocích. Borůvky, schovka a návrat domů se suprovou náladou a spoustou neopakovatelných zážitků. Panu Prokopovi za ně patří velké díky!

Sedmáci