Na stupních vítězů.

autor: | 15. září 2019 | Nepřehlédněte

V pátek 13. září jsme se vydali s nejlepšími atlety naší školy do malebného městečka Úštěk. Zde se konaly závody v běhu po Úštěckých schodech. Letos měla naše škola hojnou účast, a to téměř ve všech kategoriích. Všichni účastníci závodu si zaslouží obrovskou gratulaci, protože ze sebe vydali opravdu maximum. Po celou dobu závodu nás provázela skvělá atmosféra. Žáci se navzájem povzbuzovali a drželi si palce. Tento ročník byli žáci opravdu ve formě, a proto jsme si přivezli tři cenné kovy. Velké dík patří Ondrovi Šponiarovi za zlatou medaili v běhu na 600 m. Stříbrnou medaili  vybojovala Adélka Demeterová a bronz zaslouženě získal Marcel Giňa. Nejdůležitější ovšem je, že všichni žáci si to moc užili a jsou pozitivně naladěni k dalším sportovním aktivitám.

Andreas Savva, učitel Tv

Související obrázky: