Oblastní kolo recitační soutěže

Dne 8. 3. 2016 se naše škola v zastoupení šesti recitátorů zúčastnila oblastního kola recitační soutěže v Novém Boru. Sjelo se tam celkem 87 účastníků ze šestnácti škol. Konkurence tedy byla více než početná. Výkony soutěžících byly na velmi vysoké úrovni a žákům z naší školy se nepodařilo získat žádné umístění. Odvezli jsme si však kromě účastnických listů velmi cennou zkušenost. Tu nelze získat jinak. Proto děkuji za odvahu soutěžícím, kteří si postup do oblastního kola vybojovali ve školním kole. Jsou to :  Anna Šindelářová, Patrik Kříž, Jakub Novák, Veronika Hrdličková, Jaroslav Antl a Ondřej Novák. Děkuji také rodičům i vyučujícím, kteří je na tuto soutěž připravovali.

Mgr. Jana Šmehlíková

Naši recitátoři

Naši recitátoři

Oblastní kolo soutěže v Novém Boru 8.3.2016

Oblastní kolo soutěže v Novém Boru 8.3.2016