Projektový den osmáků

autor: | 27. října 2012 | Nepřehlédněte

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Projekt naší třídy byl o Evropě, protože v zeměpise jsme začali probírat náš světadíl.

První a druhou vyučovací hodinu jsme byli na počítačích a hledali jsme na internetu informace o evropských státech a vzniku Evropské unie. Jaké bylo naše překvapení, když Honza na podrobné mapě České Lípy uviděl bývalou paní ředitelku Novotnou stát u auta.

Třetí hodinu jsme skládali puzzle mapy Evropy a lepili na ni obrázky zemědělských plodin a zvířat. Těšili jsme se na Drakiádu, ale ta je o týden odložená. Proto jsme místo soutěže o nejlepšího draka  řešili přesmyčky a osmisměrky s údaji o Evropě. To nám docela šlo. Někteří spolužáci šli do učebny zeměpisu dělat nástěnku o Evropě.

Na závěr projektu jsme se rozhodli, že ještě vytvoříme nějaké draky a doplníme výzdobu třídy. Paní učitelka chválila Fandu za to, že sám doma udělal velkého draka do soutěže. Šárka měla foťák a slíbila, že fotky přinese ukázat do školy na flešce.

Myslíme si, že jsme se dnes o Evropě dost naučili.

žáci 8. třídy ZŠ Kravaře

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě

Osmáci se učí o Evropě