Školní kolo soutěže v recitaci

V úterý 16. února 2016 odpoledne proběhlo opět po roce školní kolo soutěže v recitaci žáků. Za uspořádání děkuji zejména paní učitelce Šmehlíkové, za podporu všem ostatním učitelkám i slečně vychovatelce. Podpořit děti přišlo nemalé množství rodičů i prarodičů, potěšit se hezkou básní dorazil i pan starosta Vít Vomáčka. Všem veliké díky!

Odpoledne ale samozřejmě patřilo zejména dětem a jejich přednesům. Tréma byla veliká, ale závěrečný potlesk za to stál! Blahopřeji naprosto všem dětem, které se odhodlaly předstoupit před plný sál školní družiny, to si zaslouží obdiv. A jak to vlastně dopadlo?

1. kategorie 2. – 3. třída

1. místo Patrik Kříž

2. místo Anička Šindelářová

3. místo Anežka Zitová

4. místo Markéta Šindelářová

5. místo Anička Gregorová

6. místo Terezka Nistorová

2. kategorie 4. – 5. třída

1. místo Kuba Novák

2. místo Veronika Hrdličková

3. místo Maruška Sittová

4. místo Lucka Benčaková

5. místo Denisa Pejzlová

6. místo Andrea Mrváňová

3. kategorie 6. – 7. třída

1. místo Jaroslav Antl

2. místo Anička Procházková

4. kategorie 8. – 9. třída

1. místo Ondra Novák

2. místo Klára Ulrichová

3. místo Eliška Šimonová

Již teď držím palce žákům, kteří postoupili do okresního kola této soutěže, které proběhne v úterý 8. března v Novém Boru.

Zdeněk Šmída