Ve škole se malovalo

autor: | 27. října 2012 | Doporučené

Malířská firma Štěpán Mejsnar

Malířská firma Štěpán Mejsnar

Někteří žáci kravařské školy jsou svému vzdělání schopni obětovat mnohé, třeba i prázdniny! Ano, je to tak, hned první den podzimních prázdnin někteří strávili ve škole malováním družiny a jedné zatím nevyužité místnosti. Zároveň je nutno přiznat, že pár chlapců pracovalo za trest, protože nejspíš nechtíc rozbili dveře na záchodech. Ale to už je minulost a kluci chtějí škole naopak pomáhat.

Díky všem pracantům i slečnám za supr práci!

Zdeněk Šmída

malíř Adam Nešleha

malíř Adam Nešleha

profesionál Tomáš Hrníčko

profesionál Tomáš Hrníčko

malíř, hasič, boxer Matěj Provazník

malíř, hasič, boxer Matěj Provazník

prácevšehodruhu Štěpán Mejsnar

prácevšehodruhu Štěpán Mejsnar

uklidová služba

uklidová služba