Atletické závody Mšeno

autor: | 21. června 2023 | Nepřehlédněte

V úterý 20. června se žačky páté třídy účastnily atletického závodu o Pohár Máchova kraje, který v Mšeně pořádá tamní základní škola. Stejně jako na nedávném atletickém trojboji se běhal sprint na 50 m, skákalo se do dálky, házelo míčkem, a navíc se běhalo na závěr 600 m. Za každý výkon se v jednotlivých disciplínách dostávají body. Vítězem je ten, kdo má v součtu všech disciplín nejvíce bodů.

I když jsme byli nejméně početná výprava, podařilo se v kategorii 5. třídy – dívky zvítězit Sáře Portové. Na druhém místě se umístila Kamča Stárková. Neztratily se ani Anička Stárková, která byla nejlepší z dívek v hodu míčkem a Anička Nguyen, která společně se Sárou a Kamčou zazářila v závěrečném běhu na 600 m.

Gratulace za krásný bojovný výkon patří všem! Roman Mazůrek

Související obrázky: