Blue sky involve – projekt společnosti Johnson Controls.

Upřímně děkuji zaměstnancům společnosti Johnson Controls Česká Lípa, kteří ve středu 25. října 2016 nelenili, přijeli k nám do Kravař a v rámci společného projektu Blue sky involve vymalovali naší cvičnou kuchyňku.

S nápadem využít finanční dotaci v tomto projektu přišla na jaře tohoto roku paní Pavlína Duková z Janovic, maminka Adama ze 4. třídy, které samozřejmě patří největší poděkování. Finanční obnos ve výši 1000 USD celý využijeme na zlepšení prostředí školní kuchyňky – do stávajícího vodovodního řádu zapojíme nový elektrický bojler pro celoroční ohřev vody, vyměníme staré a zatuhlé vodovodní baterie, zakoupíme novou, moderní nástěnku, vymalovali jsme a za zbylé finance obnovíme nádobí.

Celého projektu si velice cením nejen z pohledu velice jednoduché projektové žádosti a finančního vedení akce, ale také mám radost z navázané spolupráce mezi naší základní školou a jednou z největších firem v našem okolí.

Zde si můžete přečíst postřehy redaktora Českolipského deníku, který byl akci také přítomen.

Zdeněk Šmída, ředitel školy