Další návštěva Alzheimer centra

autor: | 26. února 2024 | Nepřehlédněte

Protože se prosincové vánoční vystoupení našich žáků v Alzheimer centru v České Lípě povedlo, byli jsme požádáni, zda bychom neuspořádali na stejném místě masopustní průvod. Naši šesťáci se úkolu s chutí zhostili a začali pod taktovkou paní učitelky Peškové pilně nacvičovat. Zájem dětí byl velký, ale jelikož se do našeho Školáčku vejde jen osm osob, musely o svou účast dokonce losovat a na všechny se bohužel nedostalo.

V úterý 20. února bylo potom možno vidět v Alzheimer centru masopustní průvod, kde nechyběly masky koně, smrťáka s kosou, kominíka, ženicha, nevěsty, myši, medvěda, cikánky a laufra. Průvod byl pořádně slyšet, děti zpívaly a přednesly seniorům nacvičené básničky.

Odměnou bylo pro děti drobné pohoštění, ale hlavně dobrá nálada, kterou svým vystoupením přinesly.  

Nezbývá než žákům poděkovat za jejich velké srdce, nadšení a snahu, kterou do vystoupení vložily. Určitě budou mít v budoucnu další možnost předvést, že dětem v Kravařích záleží na druhých a chtějí předávat svou energii a radost tam, kde je to potřeba.

Roman Mazůrek a Iva Pešková

 

 

Související obrázky: