DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

autor: | 5. října 2022 | Nepřehlédněte

Ve čtvrtek 29.9.2022 jsme se s celým pedagogickým sborem vydali na zkušenou do základní školy v Jablonci nad Nisou Na Šumavě. Nejprve nás velice příjemně přivítal sympatický pan ředitel Jan Kolář, poté i všichni ostatní kolegové a kolegyně. Měli jsme domluvené náslechy v různých ročnících na různých předmětech, další hodinu následoval rozbor a diskuze na jakékoli téma, tedy spíše porovnání zkušeností a možnost inspirovat se navzájem. Tato jablonecká základní škola má téměř 600 žáků, několik pavilonů, jeden pro 1.třídu a družinu dokonce v jiné, oddělené budově. Po rozborech se nám opět věnoval pan ředitel, provedl nás po své škole, vyprávěl o silných i slabých stránkách, o příležitostech, nezvonění, adaptačních a sportovních kurzech, kooperativní výuce. Návštěvu jsme zakončili obědem ve školní jídelně a krátkým rozhovorem s místním šéfkuchařem.

Byla to velká inspirace a moc za tu možnost a organizaci děkujeme všem kolegům ze ZŠ Na Šumavě, zejména pak za vstřícnost panu řediteli Kolářovi.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ Kravaře

 

 

 

Související obrázky: