Domluvíme se anglicky?

autor: | 2. května 2018 | Nepřehlédněte

V pátek 27. dubna 2018 k nám po dlouhé době opět přijela parta studentů z pražské univerzity USAC Praha, kteří ovšem pocházejí z různých států USA. Byl to příjemný den plný komunikace v angličtině, ale i lámané češtině. Nejdříve navštívili studenti třídy na prvním stupni, kde si společně zazpívali, povídali, tancovali, poté jsme společně vyrazili na Víseckou rychtu. Zde jsme jim nejen představili tento architektonický poklad našeho kraje, ale také jsme si povídali o naší i jejich historii. Byly to fajn společné hodiny na Rychtě. Na závěr dne jsme se také těšili, protože jsme si zase zasportovali – hráli jsme branball a bylo to utkání přátelské, takže vyhráli všichni sportovci.

Děkuji paní učitelce Tesárkové a jejím kolegyním z USAC Dáše a Lence za bezchybnou přípravu úžasného projektového dne.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: