Druháci vzpomínají na týdenní putování po Kokořínsku

autor: | 26. června 2019 | Doporučené

Anička B.

My jsme byli na hradě Kokořín a šli jsme po zelené značce lesem mezi skalami. To jsme se našlapali, měli jsme i přestávky, pak jsme zase šli a šli. Mně se to tam líbilo.

Gábina

Šli jsme na hrad. Zpátky jsme jeli autobusem. Bylo tam krásně. V Sudoměři jsme taky jeli drezínou, to byl zážitek. Prohlédli jsme si město Mšeno, mně se tam líbilo úplně vše.

Vanesa

Večer jsme hráli hry a sportovali jsme. Šli jsme na Kokořín a pak na Pokličky. Byli jsme v muzeu. A prostě bylo to supr.

Kamila

Na Kokoříně byly erby a trůny. Šli jsme do věže a po hradbách. Byl tam krásný výhled a všude samé lesy. Cestou do Mšena začalo trochu pršet, schovali jsme se pod pískovcové skály. Našla jsem tam kováře.

Vašek

Mně se líbilo, jak jsme stavěli v lese domečky. A ještě jsme se koupali na koupališti. A jak jsme poslední večer chodili venku kolečko.

Jéňa

Byli jsme v bazénu, na Kokoříně a na Pokličkách. Bavili mě ty výlety. Po večeři jsme hráli fotbal. Na pokoji jsem byl s Kubou a Tomem. Bylo to tam hezký.

Jára

Nejlepší bylo, jak jsme stavěli zvířátkům domečky. Potom se mi líbily Městské lázně, to je koupaliště ve Mšeně. Měli tam taky výbornou zmrzlinu. Bylo to hezké a už se těším na další dobrodružství.

Nela

Na škole v přírodě se mi hodně líbilo, jak jsme každý večer chodili na hřiště sportovat. Taky jsme tam měli hodně dobrý jídla i hezké pokoje. Už se těším na 3. školu v přírodě. Tak ahoj školo!

Všichni ostatní:

Nejlepší byly pokoje, velké snídaně, 37 druhů zmrzliny, jízda na drezíně, Kokořín, Obří hlava a Žába, Orangutan a Faraon, Pokličky, koupaliště i bazén, i učení a hry v přírodě  bylo fajn,  fotbal, létací talíře a roztočené lano, čtení pověstí a pohádek na dobrou noc.

Související obrázky: