Finanční gramotnost II

Ve čtvrtek 12. února 2015 jsme odstartovali pokračování úspěšného projektu “Finanční gramotnost”, kterého jsme se poprvé ve spolupráci s Místní akční skupinou LAG Podralsko zúčastnili vloni. Nesmírně trpělivá projektová manažerka Dagmar Strnadová a neskutečně energická lektorka Štěpánka Dlouhá myšlenku celého projektu posunuly výrazně praktickým směrem. Proto si žáci nejvyšších ročníků naší školy již dnes vytvořili své vlastní fiktivní firmy, zvolili si ředitele a oblast podnikání, vyplnili výpis z rejstříku trestů, to vše pomocí přehledných žákovských sešitů.

Projekt bude pokračovat pěti dalšími kurzy, vždy ve čtvrtek od 13.45 hod. Za neustálou přízeň a podporu paní Strnadové i paní Dlouhé upřímně děkujeme.

Zdeněk Šmída

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015

 

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015

 

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015

 

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015

 

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015

 

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře - únor 2015

Finanční gramotnost na ZŠ Kravaře – únor 2015