HLASUJTE V ANKETĚ O NOVÉ ŠKOLNÍ LOGO

autor: | 27. listopadu 2023 | Nepřehlédněte

Krásný den všem,

máme pro Vás skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 1.12.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky.

Hlasovat mohou žáci i rodiče ZDE: HLASOVÁNÍ O NOVÉM LOGU.

Pro úspěšné hlasování budete potřebovat email, tedy klidně použijte svůj osobní nebo klidně školní …….@skolakravare.cz Pokud byste si s tím nevěděli rady, pan ředitel nebo kterýkoli učitel či paní učitelka rádi pomůžou! Nezapomeňte zaškrtnout políčko, že nejsi robot 🙂

Zdeněk Šmída

Související obrázky: