Jak jsme jeli za zvířátky.

autor: | 6. května 2013 | Doporučené

Den Země na farmě.

Den Země na farmě.

V úterý 30. dubna 2013 jsme se vydali na výlet na farmu za zvířátky.

Byli jsme tu už loni, a protože se nám zde moc líbilo, vyrazili jsme sem zas. Jeli jsme se podívat, jak a o kolik poporostla loňská mláďata, jestli přibyla nová a tak. Zvířátkům jsme samozřejmě přivezli různé dobrůtky (chleba, jablíčka nebo mrkev) a všechna spravedlivě podělili. A že jich tam zase přibylo! Vyháněli jsme na pastvu kozy a kůzlata, krmili koně, králíky, kočky…Dokonce jsme jedno kůzlátko krmili z láhve. K svačině jsme si opekli vuřty.

Vše se nám opět moc líbilo, ale největším zážitkem byla jízda na koníkovi. A bez sedla!!

Protože jsme byli moc šikovní a hodní, můžeme sem kdykoli zase přijet. Už teď se moc těšíme.

Druháci