Jak jsme zachraňovali paní učitelku

autor: | 6. června 2014 | Doporučené

V pátek 6. června se přesně v 11 hodin ozvala v Kravařích neuvěřitelná rána. Dělobuch zatřásl našimi okny stejně jako požární poplach, který následoval v další vteřině. Z domku před školou se už obrovsky dýmilo! Netrvalo dlouho a prostor zabezpečila Policie ČR, přijeli hasiči, rozbalili hadice, oblékli si výzbroj a s plynovou maskou vběhli dovnitř. To už se zdálky blížila sanitka! Vše bylo jako v akčním filmu. Hasiči našli uvnitř bohužel paní učitelku Lacíkovou, která si tam hrála o přestávce s ohníčkem a petardou a ona jí vybuchla. Naštěstí ale se sanitou přijela paní superžena maminka Sittová a paní učitelku profesionálně zachránila 🙂

Děkuji všem – kravařským hasičům, žandovské Policii, záchranné službě MEDEVAC, panu pyrotechnikovi Pavlu Cézovi a zejména paní Sittové, která stála u zrodu celé akce. Myslím, že po dnešním dni jsme všichni chytřejší, jak se při takové situaci chovat.

Zdeněk Šmída