Jarní prázdniny utekly jako voda

autor: | 16. března 2013 | Akce, Nepřehlédněte

Veronika Němcová

Veronika Němcová

Počasí tentokrát vyšlo úplně báječně, což mělo za následek, že ne všichni jsme strávili prázdniny u televizorů a počítačů. Verča Chromá s Janou Klazarovou chodily ven na procházky, stejně jako Denča Prasková s Terkou Doležalovou. Adam Nešleha s Dominikem Veselým provětrali své dvoukolé ďábelské stroje a navštívili paní Petrákovou v Janovicích, která jim nabídla štrúdl, což Adam uvítal a vzpomíná na tento kulinářský zážitek dodnes. Týnka Vokněrová si udělala výlet s kamarády do bazénu, přivezla si z dobranovského útulku nového pejska Dášu a Verča Němcová pomáhala mamince s úklidem a vařením, což se vyplatilo, neboť ji mamina vzala v sobotu do Bolky, kde si udělaly radost nákupy. Tom alias Papin s Ondrou Mejsnarem strávili prázdniny u počítače. Všichni ocenili krásné počasí, ale ne každý ho bohužel využil. Samozřejmě, že se všichni již těší na velké dvouměsíční volno, ale to přijde až za 16 týdnů a ty jako tyhle prázdniny tak rychle neutečou.

deváťáci

Denisa Prasková

Denisa Prasková

Adam Nešleha

Adam Nešleha

Dominik Veselý

Dominik Veselý

Kristýna Vokněrová

Kristýna Vokněrová

Marek Koutný

Marek Koutný

Veronika Němcová

Veronika Němcová

Veronika Chromá

Veronika Chromá

Tereza Doležalová

Tereza Doležalová

Ondra Mejsnar

Ondra Mejsnar