Komponovaný pobyt v přírodě V. třída

Žáci páté třídy spolu s paní učitelkou zavítali na komponovaný pobyt v přírodě do Janova nad Nisou. Pobyt se konal v době od 18.6 do 21. 6. 2016. Touto cestou děkujeme panu Křížovi za spolupráci a ochotu při přepravě do Jizerských hor.
Útulný penzion s výbornou stravou nám poskytl výborné zázemí pro odpočinek a aktivní zábavu. A také jsme se seznámili s dětmi ze ZŠ Jestřebí.
Putování po Janově nad Nisou, Bedřichově, Hašlerově chatě, křížové cestě, rozhledně Královce a Slovance, přehradě Josefův důl, přírodním koupališti v Bedřichově, bobové dráze nám dalo možnost poznat nejen krásy horské přírody, ale i získat nové informace o pamětihodnostech, zažít spousty zábavy a lépe poznat liberecký kraj, ve kterém žijeme. Bolí nás tělo, hlavně nohy, ale stálo to za to!

Žáci páté třídy