Kravinky ve finále úspěšné

autor: | 6. prosince 2012 | Doporučené

Pan Krobot alias Karel - účastník zájezdu.

Pan Krobot alias Karel - účastník zájezdu.

Úspěch v Brně

I letos se naše škola zúčastnila republikového finále v soutěži školních časopisů a i letos úspěšně.
Do Brna, kde se finálové kolo konalo, vyjely již v neděli 2. prosince ti nejaktivnější z redakční rady ve složení Jana Klazarová a Veronika Němcová z deváté třídy a Giorgia Missoni ze třídy šesté. Cesta vlakem utekla jako voda, společná fotka Karla z Účastníků zájezdu zpříjemnila příjezd do Brna a předvánoční atmosféra a menší prohlídka města nadchla všechny zúčastněné. Nocování v domově mládeže bylo příjemné, takže v pondělí ráno se mohlo v dobré náladě vyrazit na finále do Střední polytechnické školy a pracovat v různých workshopech a seznamovat se s novinářskou prací. Po poledni proběhlo vyhlášení výsledků. Náš školní časopis obdržel cenu poroty a cenu redakcí. Radost byla veliká a toto ocenění je pro celou redakci velkou motivací do dalších let.

I. Pešková