Máchův pohár 2013

autor: | 4. října 2013 | Nepřehlédněte

Máchův pohár 2013

Máchův pohár 2013

Ve čtvrtek 3. října 2013 proběhl na fotbalovém hřišti v Kravařích další ročník fotbalového turnaje žáků 3.-5. tříd základních škol Máchova kraje. Letos si přijeli zasportovat žáci z Doks, Oken, Dubé a Bělé pod Bezdězem, samozřejmě se zúčastnili místní fotbalisti a fotbalistky.

Náš tým měl velmi dobrou trénérku – paní učitelku Trenčianskou, která vedla své svěřence postupně celým turnajem takto:

Kravaře : Bělá pod Bezdězem 4:0

Kravaře : Doksy 2:7

Kravaře : Okna 3:2

Kravaře : Dubá 5:0

Blahopřeji našim žákům, protože získali krásné druhé místo a byli jen krůček od celkového vítězství! Letos skončili na prvním místě Doksy, druhé Kravaře, třetí Okna, čtvrtá Bělá pod Bezdězem a na pátém místě Dubá.

Ráno bylo sice mrazivé, ale sluníčko brzy prohřálo ztuhlé kosti, vysušilo trávník a tak byl sportovní den úspěšný. Děkujeme panu Křížovi, paní Čechové a kol., panu starostovi Kravař i paní starostce Doks, panu Hyblerovi, Vytiskovi i Šulíkovi – ti všichni se na akci podíleli.

Zdeněk Šmída