Máchův pohár 2014 udělen vítězům.

autor: | 2. října 2014 | Nepřehlédněte

Za nádherného čtvrtečního počasí 2. října tohoto povedeného roku byl na čerstvě sestřiženém pažitu fotbalové arény v Kravařích rozehrán další ročník kopané o Máchův pohár. Přijela k nám velká konkurence – žáci z Bělé pod Bezdězem, Doks, Jestřebí, Oken a Dubé.

Naši partičku ze 4. a 5. třídy nutno obrovsky pochválit za odvážný fotbal plný odhodlání, drtivých útoků a bezchybné obrany. No vlastně úplně bezchybné ne, protože vždy nám to jednou uklouzlo, v posledním zápase dokonce devětkrát. Ale zase jednu školu jsme rozdrtili 1:0 🙂 Konečné páté místo bylo zasloužené, ale potěšilo, stejně jako ocenění Matějovi za nejlepšího brankáře turnaje! Blahopřeji.

Poděkování patří také bezchybným roztleskávačkám, panu učiteli Savvovi za trénování, paní učitelce Trenčianské za podporu, panu Křížovi a panu starostovi za organizaci, rozhodčím za rozhodování, soupeřům za soupeření.

Zdeněk Šmída