Vyhráli jsme Máchův pohár 2017!!!

autor: | 14. září 2017 | Nepřehlédněte

 

Kluci gratulujeme! Po dlouhých letech se to letos povedlo a náš fotbalový tým snů vyhrál vzácnou trofej, totiž MÁCHŮV POHÁR. Kluci hráli jako o život a tak soupeřům nastříleli 28 gólů a sami dostali jen 2. Potvrzuje to, že pokud se něco dělá dobře, funguje to. V Kravařích se parta nadšenců věnuje fotbalově klukům, trénuje je, jezdí na utkání, prožívá s nimi výhry i slavné prohry.

Máchův pohár je již tradiční sportovní akce škol z našeho kraje. Letos přijeli školy z Bělé pod Bezdězem, Dubé, Jestřebí a Verneřic. Velké poděkování patří pořadatelům, což jsou pánové Kříž, Hybler, Vytiska, Koutný, starosta Vít Vomáčka a v neposlední řadě Veronika Provazníková, Marie Prokopová a Iveta Kaňovská, které uvařily sportovcům horký čaj a usmažily výborné řízky. Děkujeme!

Kravaře 28  :  2 12 bodů
Dubá 9  :  8 9 bodů
Bělá p. B. 18  :  5 6  bodů
Verneřice 8  :  13 3  body
Jestřebí 1  :  36 0  bodů

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: