Májové štafety

autor: | 9. května 2024 | Nepřehlédněte

V pátek 3. 5. byly na Základní škole v Zákupech pořádány tradiční Májové štafety. V tomto závodě běží pětičlenné štafety 400 m. Také naše škola vyslala na tento podnik své zástupce. Konkrétně jsme závodili v kategoriích chlapců 2.-3. třída (sestava Jéňa Nguyen, Alex Košler, Jonáš Hanzl, Filip Dang a prvňák Matouš Hanzl), 4.-5. třída (Vašek Kraus, David Šubrt, Ondra Říha, Vojta Lánský a Bohdan Hrycak) a 6.-7. třída dívky (Nelča Effenbergerová, Kačka Langová, Anička Nguyen, Sára Portová a Kamča Stárková). 

Jako první běželi svůj závod mladší kluci, kterým jen těsně unikly stupně vítězů doběhli na skvělém čtvrtém místě.  

Starší kluci měli ve svém závodě těžkou roli, konkurence zde byla velká a kluci doběhli devátí.  

Naše děvčata podala úžasný výkon a celou dobu se držela v popředí. Před posledním úsekem předávala na druhém místě, které Kamča Stárková na posledním úseku udržela.  

Všem účastníkům patří poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další skvělé výsledky, které v dalších závodech předvedeme.  Roman Mazůrek

Související obrázky: