Na lyžařském kurzu…LYŽUJEME!!!

autor: | 3. února 2020 | Nepřehlédněte

Parta odvážných sportovců z naší školy tradičně obsadila turistickou chatu Bosna v Pasekách nad Jizerou. Možná tomu nebudete věřit, ale sníh tu na sjezdovce je, jen celý den prší a tak jsme raději vyrazili na Mumlavské vodopády do Harrachova. Paráda! Zítra už má sněžit a tak hurá na lyže!

V noci z pondělí na úterý a po celé úterý mohutně sněžilo a tak je to v Pasekách momentálně k nepoznání bílé! Lyžujeme o 106, zlepšujeme oblouky, jezdíme jednu lanovku za druhou, čistíme si brýle a celé si to užíváme.

Za podporu kurzu tradičně děkujeme obci Kravaře a panu Matějkovi, kurz podpořili finančně i osobně. Další letošní podporou je pan školník Kříž a maminka Sittová. Děkujeme.

Zdeněk Šmída a Andreas Savva

Související obrázky: