Nábor do kroužku BASKETBALU

V úterý 24. ledna přijel do naší školy profesionální trenér basketbalu pan Petr Kropáček a s ním dvě velice šikovné hráčky košíkové. Dětem ze 2. až 4. třídy předvedla děvčata velké množství cviků a herních možností, pan Kropáček vysvětlil co vše tato hra obnáší, že nejde pouze o tréninky, ale postupně i o zápasy a výlety do měst a míst, kam by se jinak děti třeba nepodívaly.

První trénink basketbalového oddílu proběhne příští úterý 31. 1. 2017 od 16-ti do 17-ti hodin v naší tělocvičně. Neváhejte, přijďte a hlavně s sebou poprvé vezměte i někoho z rodičů, ti se zde dozví důležité informace a také se osobně seznámí s panem Kropáčkem.

Za podporu tohoto sportu na naší škole děkuji též panu starostovi Vomáčkovi. Největší poděkování ale samozřejmě směřuji k osobě trénéra a nadšence basketbalu pana Kropáčka, za jeho čas a ochotu věnovat se našim žákům.

Zdeněk Šmída, ředitel školy