Naši atleti uspěli v Úštěku

autor: | 18. září 2024 | Nepřehlédněte

V úterý 17. září naši žáci vyrazili po několika letech do Úštěku, kde se účastnili tradičního běžeckého závodu Úštěcké schody. Sami asi ani netušili, jak úspěšná naše výprava bude.

Vítězstvím se ve své věkové kategorii 6. – 7. tříd blýskl Bart Volný, který za sebou s velkým náskokem nechal ostatní závodníky. V kategorii 8. – 9. tříd skončil druhý jeho bratr Vincent Volný. Krásná třetí místa ve svých kategoriích potom vybojovala děvčata – Anička Nguyen (6. – 7. třída) a Nelča Effenbergerová (8. – 9. třída).

Ani další závodníci ovšem nezklamali a ve svých kategoriích skončili hodně vysoko. Velké poděkování za reprezentaci naší školy patří vedle medailistů i Jéňovi Minárikovi, Kačce Langové, Dušanu Gallovi, Lauře Šimánkové, Sofče Košlerové, Marušce Nistorové, Sáře Dobosové, Vláďovi Janků, Bórovi Česanému, Jonášovi Hanzlovi a Filipu Dangovi

Kravaře byly zkrátka v Úštěku hodně vidět! Všichni se už určitě těší na další běžecké závody, které nás ještě v září čekají.