Návštěva Alzheimer centra v České Lípě

autor: | 19. prosince 2023 | Nepřehlédněte

V pondělí 18. prosince vyrazili naši žáci do Alzheimer centra v České Lípě. A jaký byl cíl naší cesty? Žáci měli pro seniory, kteří jsou zde ubytovaní, připraven kulturní program. Nejdříve zahráli divadlo, které už nejméně měsíc pilně nacvičují a dále zazpívali několik vánoční koled.  

Na konci programu rozdali žáci seniorům drobné vánoční dárky, které vyrobili žáci prvního stupně. Celé vystoupení mělo velký úspěch. Nejenže se diváci dobře pobavili, ale v očích některých z nich se zaleskly slzičky štěstí.  

Naši žáci ukázali, že mají velké srdce a dobrou vůli, neboť tímto svým vystoupením udělali nepopsatelnou radost lidem, pro které je každý úsměv pokladem.

Všem účinkujícím patří velké díky. Roman Mazůrek a Iva Pešková

 

Související obrázky: