Obrovský úspěch našich sportovců

Úštěcké schody

V pátek 18. 9. 2015 jsme se vydali na závod Běh po úštěckých schodech. Přestože nám trochu sprchlo, byla atmosféra skvělá. Účastnili jsme se několika rozběhů od mladších žáků z 5. třídy až po ty nejstarší z 9. třídy. Dosáhli jsme krásných umístění. Hned v prvním rozběhu na 500 m Lukáš Němeček vybojoval stříbro a Leoš Trávníček 6. místo. Dále následoval rozběh na 600 m, kde zazářil na nejvyšším stupínku Vojtěch Sixta. Nejlepší možné zakončení předvedla Kristýna Kornová a to první místo na trati 600 m. Ve stejném rozběhu se umístila na krásném 5. místě i Monika Tesařová. Obrovskou pochvalu si zaslouží také ostatní žáci, kterým drahocenné kovy utekly jen „o prsa“: Vašek Chromý po velkém finiši získal krásné 4. místo, Dan Šveňha skončil na 6. místě.

Stříbrný Lukáš Němeček

Stříbrný Lukáš Němeček

Zlatý Vojta Sixta

Zlatý Vojta Sixta

Zlatá Týna Kornová

Zlatá Týna Kornová