Odemykání Ronova 2014

autor: | 9. června 2014 | Nepřehlédněte

Příprava na tuto tradiční akci začala již 24. května, kdy Fanda Slezák, Kuba a Ondra Novákovi vyzbrojeni sekerami, pilami, křovinořezy ale hlavně velkým úsilím vystoupali na kopec, který zbavili náletů a hlavně kopřiv, a tak připravili terén, aby návštěvníci měli kde vybalit své piknikové deky.

A nyní již k sobotě 7. června:

Letošní vskutku vydařené počasí nám dělalo nádhernou kulisu při otevírání hradní zříceniny. Dorazilo mnoho poutníků. Sláva této akce již překročila hranice regionu a nás to velmi těší. Pamětní listy byly rozdány, hry zahrány, buřty opečeny. Velikým zpestřením byly letos včely. Pan Fikar, který na naší škole vede včelařský kroužek, připravil zábavný program, jak jinak než včelařsky laděn. K výborné náladě přispěla kapela Všehochuť z Peček, jejíž členové rok co rok vystoupají se svými inštrumenty do závratných výšin, aby tóny jejich nástrojů a libý zpěv umocnily ronovské kouzlo. Kdo nezažije, nepochopí, ale nic méně má možnost za rok báječnou atmosféru zažít!

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli, zejména pak našemu panu starostovi, zastupitelům a řediteli školy, kteří nás podpořili finančně.

PS: Na fotečky se můžete mrknout v galerii fotek.

Hraběnky z Ronova