Ohlédnutí za prvním školním dnem.

autor: | 12. září 2023 | Nepřehlédněte

V pondělí 4.9.2023 jsme již tradičně slavnostně přivítali letošní prvňáčky. Výjimečný den i letos podpořili představitelé obcí, tedy pan starosta Kravař Robert Lůžek, pan místostarosta Vít Vomáčka, paní starostka Stvolínek Pavlína Ištoková a pan zastupitel Blíževedel David Dvořák. 

Třídní učitelkou letošní první třídy je paní učitelka Jana Šmehlíková, která děti přivítala jako první. A teď se podržte! Na cestě po červeném koberci, při prvních krůčcích do naší základní školy děti provázela Čestná stráž České republiky! Pan Jan Svoboda je totiž nejen člen Čestné stráže Armády ČR, ale zároveň tatínek malého Honzíka, který se letos také po červeném koberci prošel a nastoupil cestu základního vzdělání. Všem pánům vojákům a paní vojačce moc děkujeme, protože to bylo opravdu důstojné a úžasné.

Dětem přeji, aby se jim ve škole co nejdéle líbilo, ideálně do 9.třídy, aby zažily nejen výuku v lavicích, ale i hezké výlety, projektové dny, sportovní úspěchy a aby jim chutnalo ve školní jídelně.

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: