ORGANIZAČNÍ POKYNY K PROVOZU ŠKOLY OD 1.9.2021

autor: | 27. srpna 2021 | Nepřehlédněte

Prázdniny jsou v trapu a s blížícím se školním rokem opět ožívá škola a každý správný školák rovná své zaprášené poličky se sešity a učebnicemi, brousí obyčejné tužky a v hlavě kontroluje malou násobilku! Velice rádi bychom další školní rok prožili s dětmi ve škole, bez roušek a hlavně bez strachu ze zákeřné, neviditelné nemoci. Uděláme pro to maximum, ale sami to bohužel nezvládneme. Proto prosím, aby si žáci a jejich zákonní zástupci pozorně pročetli aktuální platná nařízení, termíny testování, hygienické požadavky a byli tak na ně od 1.9. připraveni.

Zde naleznete návod k rychlému antigennímu testu, který byl do škol dodán pro účely plošného testování ve dnech 1., 6. a 9.9.2021:

Genrui BioTech-letak

Zde si můžete přečíst veškerá pravidla a náležitosti provozu základní školy od 1.9.2021:

Provoz školy od 1_9_2021

Zde jsou informace o slavnostním vítání prvňáčků ve středu 1.9.2021 od 9hod:

Vítání prvňáčků 1_9_2021

 

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: