Parádní škola v přírodě!

autor: | 16. června 2017 | Nepřehlédněte

Chata č. 48 – Filip, Dominik. Martin N. a Tomáš:

Chatky byly super, celá škola v přírodě byla super, večer jsme poslouchali pověsti o vzniku Bezdězu. Jeden den jsme čekali na objednaný parník, Tom jako oslavenec mohl i kormidlovat. Okružní plavba trvala asi půl hodiny, parník Hynek plul kolem Myšího ostrůvku. Byl to konec dalšího suprového dne a já jsem si to hodně užil.

(Tom)

Chata č. 47 – Ondra, Honza, Kuba, Martin H.:

Po snídani jsme šli na minigolf. Bylo 18 jamek a chodili jsme ve dvojicích, každý se svou holí. Těžká byla jamka č. 5 a 15, museli jsme se trefit do malé mezery a ještě v nakloněné rovině. Na té další jsme se trefovali do sítě. To bylo hodně těžké, pro někoho nemožné. Chatky byly nádherné. Dnes jsme měli pohodový den. Hráli jsme minigolf, byl jsem až 5. Odpoledne jsme šli na parník a Tom (oslavenec) řídil loď a já se bál, že nás Tomáš potopí, ale nepotopil. Pak jsme se zase vykoupali na „našich“ kamenech.

(Ondra)

Hráli jsme každý den různé hry, i cestou na Bezděz v lese. Měli jsme řízek, snědli jsme ho až na hradě Bezděz. Strašně to tam nahoře foukalo. Zpátky jsme jeli vlakem, těšil jsem se do chatky.

(Honza)

Chata č. 46 – Ema, Claudie, Maruška:

Byl to celodenní výlet, všichni jsme se na hrad těšili. Ale byl to tedy pořádný krpál, až tam nahoru! Šli jsme po červené značce, pěkná cesta lesem, cestou hra na Brtníky na hrad jsme prošli kamennými branami. Když jsme se tam konečně vyškrábali, výhled stál fakt za to. Hlavně jsme snědli ty řízky. Napočítali jsme 158 schodů do věže, nakoupili suvenýry a přemluvili paní učitelku na zpáteční cestu vlakem, ne pěšky. Bylo to dost náročné, ale bylo to super, fakt to stálo za tu námahu. Večer jsme stejně zase hráli přehazku.

(Marie)

Chata č. 45 – Terka, Katka:

Líbilo se nám večerní sportování a opékání buřtů. Přehazku jsme tak natrénovali, že jsme ji hráli poslední den jako profíci. Úplně nejvíc se nám líbila hlavní pláž v Doksech, tam jsme také utráceli a mlsali. V chatičce je to moc super!!! Všem doporučujeme chatovou osadu ELITE, super chata č. 45. Dokonce máme i lednici a to mě překvapilo. Já a Kačka jsme si daly hlídky. Máme dokonce i verandu, což je úplně nejlepší. Hráli jsme hry Kouzelník, Klíště a nějaké hry s čísly.

(Terka)

Tak Deníčku, je to tady. Bohužel se spolu budeme muset rozloučit. Bylo to úžasných 5 zápisů a 5 dnů, co jsem ti vše vyprávěla, jak se říká od Adama . Promiň, Deníčku, jdu na čtení a musím dobalit.

(Katka)

Související obrázky: