Pasování na školáky 2018

autor: | 4. září 2018 | Nepřehlédněte

V pondělí 3.9.2018 jsme slavnostně přivítali ve škole 18 dětí, které dovršily potřebný věk, sbalily si aktovku a rozum a přišly ráno k nám, že se u nás chtějí učit. Jak říká slavný loupežník Lotrando: „Odvšivit, odblešit, ráno půjde do školy! Ty nejlepší školy mu dám.“ Letos přivedli po červeném koberci malé školáčky kravařští fotbalisté v čele s trenérem a rozhodčím Lukášem Hyblerem. Všem veliké díky za to, že podpořili tuto krásnou chvíli v životě dětí a jejich rodičů, v životě školy a také celé obce.

Dětem přeji nejkrásnější první rok plný objevů, kamarádů, prvních písmen a počtů, paní učitelce Šmehlíkové trpělivost a výdrž s tou partou blech, rodičům radost, ale také aby našli každý den čas, pohovořili s dětmi o tom, z čeho mají radost a z čeho obavy. Jedině s vaší pomocí milí rodiče zvládneme první – nejtěžší rok úspěšně.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: