Poděkování za vodácký kurz

autor: | 21. června 2022 | Nepřehlédněte

Týden 12.-17.6.2022 strávila parta žáků od 6. do 9. ročníku na březích šumavské řeky Otavy. Ze Sušice jsme se postupně přes Horažďovice, Strakonice, Katovice a Štěkeň dostali až k Putimi a Písku. Řeka na nás byla hodná, počasí velice přívětivé, kempy na úrovni a tak jsme se mohli v klidu soustředit na procvičování kormidlování kánoe a dokonce letos i kajaku. To vše bylo ale také možné díky nezištné podpoře dalších podporovatelů, kteří s námi již dlouhé roky jezdí, vaří nám, převáží nás i věci a dokonce nás i finančně podporují. Děkuji konkrétně panu školníkovi Jaroslavu Křížovi, Lukáši Hyblerovi, Soně Sittové a Oldovi Matějkovi. Finančně akci sponzorsky hrazenou dopravou podpořila Obec Kravaře a firma CS Kámen Plus s.r.o. Lom Dubičná. Děkujeme!

Zdeněk Šmída, ředitel ZŠ

Související obrázky: