Pohár Máchova kraje

autor: | 20. června 2024 | Nepřehlédněte

Atleti z naší školy dovezli krásné umístění ze Mšena, kde tamní základní škola pořádala atletický víceboj o Pohár Máchova kraje. Naši školu reprezentovali Pája Nguyen, Honza Svoboda, Ferda a Vojta Lánští, Matouš a Jonáš Hanzlovi, Kuba Přívratský, Filip Dang, Dominik Škarvada a Ondra Říha

V kategorii 1. třídy dívky zvítězila Pája Nguyen, mezi chlapci ze stejného ročníku byl druhý Honza Svoboda a druhý byl také Kuba Přívratský mezi chlapci ze 4. ročníku.  


V soutěži škol, kde se sčítal bodový zisk všech závodníků za jednotlivé disciplíny (50 m sprint, skok do dálky, hod míčkem a vytrvalostní běh), obsadila naše škola krásné 3. místo a domů ze Mšena si odvezla pohár. Všichni naši atleti svým bodovým ziskem přispěli ke krásnému týmovému úspěchu a k zisku poháru. Všem našim atletům letí velká gratulace!  

Roman Mazůrek

Související obrázky: