Pohoda na Ohři

autor: | 11. června 2017 | Nepřehlédněte

Začátkem června vyrazila parta vodáků naší školy zase po roce na vodu. Letos jsme si vybrali Ohři, kterou jsme splouvali ze Sokolova čtyři dny až do Klášterce nad Ohří. Počasí předvedlo snad všechno ze svého repertoáru, ale rozhodně si nemůžeme stěžovat na nedostatek sluníčka! Vody bylo dost a tak i nálada na lodích i v kempech nebyla zlá. Hráli jsme fotbal (bohužel hned druhý zápas neustál kotník pana učitele), Městečko Palermo, Šplhovku. K vodáckému kurzu patří neodmyslitelně také průzkum okolí, při kterém jsme letos viděli těžební jámu Družba (i s odborným výkladem pana Matějky), navštívili město Loket, Karlovy Vary, Kyselku s muzeem Mattoni a na závěr jsme si prošli nádherné zámecké parky v Klášterci nad Ohří.

Poděkování všech vodáků zejména patří podpůrnému týmu, který celou akci podpořil nejen osobně, ale i sponzorsky. Díky pánům Kříž, Matějka a Hybler jsme měli nejen výborné teplé jídlo každý večer, ale také snídaně a svačinky na cestu! Prostě luxus! Stejně velké poděkování patří také panu Kaňovskému, který po celý týden zajišťoval náhradní svoz dětí.

Upřímně vám pánové děkujeme.

vodáci ZŠ Kravaře

Související obrázky: