Poslední výlet na základce byl v Harrachově

autor: | 26. června 2017 | Doporučené

Náš poslední společný školní výlet jsme letos strávili v Harrachově. (Iva Trávníčková)

První, co nám vyrazilo dech, byl pohled na Čertovu horu, skokanské můstky a okolní přírodu vůbec. (Kuba Nešleha)

Každodenní zábavou byla nafukovací trampolína, kde jsme se fakt vyřádili. Hlavně já – viz foto (Ondra Novák)

Slick line nám moc nešel. Rozeběhl jsem se tak vášnivě, až to skončilo krvavým kolenem. To mé koleno zažilo POPRVÉ velkou bolest. (Ondra Valíček)

Navštívili jsme jedno z nejkrásnějších míst Harrachova – Mumlavské vodopády, kde Klárka na vlastní tělo ozkoušela jejich teplotu a Valinovi odplavala ponožka směr Jizera poté, co jeho koleno zažilo PODRUHÉ velkou bolest. (Aneta Kuchyňková)

Bobová dráha byla super. Dětské lanové centrum, kde proběhly závody, které vyhrál Novi také. Jen Valin pláče. Jeho koleno zažilo POTŘETÍ velkou bolest. (Denisa Bendová)

To, že se tady ve 2. pol. 20. století těžil galenit, fluorit a baryt jsme se dozvěděli při prohlídce hornického muzea. Prošli jsme skrz kopec až do Rýžoviště. (Klárka Ulrichová)

Na Čertovu horu jsme se nechali vyvézt lanovkou a ten nádherný výhled, kdy jsme viděli Ještěd i Bezděz (no fakt), byl fascinující. Zpáteční pěší tůra kolem skokanských můstků zapříčinila neovladatelnou klepavku dolních končetin mně i Anetě. (Iva Mrváňová)

Očima třídní učitelky: Milí rodiče, děti byly skvělé, hodné a slušné. Jen Ondra Valíček má trochu sebedestruktivní sklony, ale snad se to s narůstajícím věkem zlepší. Ondra Novák chtěl zapůsobit na holky, ale jinak to salto bylo opravdu skvělé. Aneta s Ivou Mrváňovou málem omdlely štěstím, že se mohou vyfotit s moderátorem Snídaně s Novou. S dětmi jsem si to moc užila a vám patří dík za to, jak jste je vychovali.

Související obrázky: