Poslední zvonění

autor: | 27. června 2017 | Doporučené

Mezi tradiční rozloučení deváťáků se základní školou patří poslední rozloučení. I letos se tohoto úkolu deváťáci chopili víc než zodpovědně. Holky byly převlečené za fotbalisty a kluci se proměnili ve fešné slečinky. Poslední oficiálně povolené lumpárny odstartovaly ve druhé třídě. Takové osvěžení vodou z propíchané lahve bylo ve vedru fajn, ale na druhém stupni do vody přidaný ocet již tak příjemný nebyl. Deváťáci dopřáli svým spolužákům i sladké potěšení v podobě šlehačky, kterou se jim však málokdy podařilo dopravit jen do úst. I v obci se zahanbit nedali a nakonec se podařilo vybrat na slavnostní oběd u Doušů, který je naplánován na pátek po slavnostním rozloučení na rychtě, poměrně slušnou částku.

Poděkování patří panu řediteli, učitelům, paní Provazníkové, paním kuchařkám,  a všem, kdo přispěl jakýmkoli  finančním obnosem.

D E V Á Ť Á C I

Související obrázky: