Před výzem na dýze

autor: | 2. února 2013 | Nepřehlédněte

diskoteka_31_1_2013

diskoteka_31_1_2013

Ve čtvrtek 31.1. jsme dostali písemně na papíře zhodnocenou naši práci za první pololetí. Než však někomu ztuhl úsměv na rtech, byla v tělocvičně uspořádána diskotéka, kde jsme se mohli vyřádit dle naší touhy. Tancovalo se o sto šest, i když je pravdou, že děvčata taneční parket ovládla. Byla vyhlášena soutěž v tanci ve třech kategoriích. Za nejlepšího tanečníka byl letos porotou bezesporu uznán Jirka Grušpier ze sedmičky. Z děvčat byla hvězdou diskotéky Andrejka Macháčková ze šestky a mezi tanečními páry vyhrála Verča Němcová a Ondra Mejsnar z devítky. Nakonec jsme nechali zahrát pro paní učitelku Kroupovou sadu dechovek a zírali jsme, jak se doslova všichni zapojili a zkoušeli taneční kroky na polku. Bylo to super.

Velké díky patří panu Hyblerovi, který se postaral o hudební smršť v naší tělocvičně.

Moc se nám diskotéka líbila a těšíme se na další.

Veronika Němcová (9)