Přespolní běh mladších žáků.

autor: | 25. září 2022 | Nepřehlédněte

Po úspěchu štafet na City Cross Run v České Lípě se žáci 1. stupně účastnili přespolního běhu na Rasově Hůrce v České Lípě. Na běžce čekala štafeta složená ze čtyř členů. Nejdříve se na trať vydala štafeta kluků druhých a třetích tříd. Naši kluci Bohdan Hrycak, Vašek Kraus, Dominik Škarvada a Alex Košler vybojovala krásné 9. místo. Poté vyběhla štafeta dívek čtvrtých a pátých tříd. Kamče Stárkové, Aničce Nguyen, Sofče Košlerové a Sáře Portové jen těsně unikly stupně vítězů. Čtvrté místo je však velkým úspěchem. Na závěr vyrazili stejně staří kluci. Vojta Lánský, Petr Záhora a Víťa Lánský drželi výborným během štafetu na třetím místě, finišman Dušan Gallo potom ostatní štafety nechal daleko za sebou, takže se kluci mohli radovat z vítězství.

Naše škola se tohoto závodu účastnila vůbec poprvé a nechala zde výraznou stopu. V dalších běžeckých závodech se s námi musí počítat!

Roman Mazůrek, učitel Tv

Související obrázky: