Prvňáci měli školu v přírodě

autor: | 23. června 2023 | Nepřehlédněte

Vyrazili směr Krompach, aby prozkoumali část Lužických hor. Podívali se také do německého Jonsdorfu, kde navštívili Motýlí dům. Kromě krásných velkých motýlů, kteří dosedali i na kšiltovky dětí, obdivovali kluci i holky v horní části domu i obrovská terária s plazy a obojživelníky a akvária s mořskými korály a rybami.

Nejen prohlídka lázeňského městečka, ale především několik výletů zaujalo prvňáky. Například Jánské kameny, tedy skalnaté útvary s vyhlídkou a krátkou naučnou stezkou. Velkým sportovním výkonem byl výstup na horu Hvozd, kdy nás nepřekvapil ani nezastavil déšť. Prvňáci si přírodu dostatečně užili a škola v podobě nových poznatků taky sehrála svou roli. Parta těch nejmladších získává právem titul Správná holka a Správný kluk.

Jana Hurtová

Související obrázky: