Prvňáčky vítal Dominik Hašek

autor: | 2. září 2013 | Nepřehlédněte

Dominik Hašek v Kravařích 2.9.2013

Dominik Hašek v Kravařích 2.9.2013

V pondělí 2. 9. 2013 přijel do naší základní školy nejslavnější hokejový brankář minimálně naší planety, dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru, zlatý olympijský medailista z japonského Nagana 1998, dvojnásobný vítěz Československé hokejové ligy, vítěz České hokejové extraligy, nejmladší hokejový reprezentační brankář v historii Československa, šestinásobný nositel Vezinovy trofeje, dvojnásobný vítěz trofeje pro nejužitečnějšího hráče NHL, hokejista století a sportovec roku – pan DOMINIK HAŠEK.

Příjemné dopoledne začalo připomenutím neopakovatelné atmosféry finálového utkání ČR – Rusko na olympiádě v Naganu, které i po dlouhých 15-ti letech mrazí v zádech. Pan Hašek poté popřál prvňáčkům hodně štěstí a hodnou paní učitelku. Každý nový žáček dostal i originální hokejový plakát s podpisem, škola vlastní ode dneška dres z poslední hokejové sezony Dominika Haška v klubu KHL Spartak Moskva. Na oplátku a jako poděkování dostal pan Hašek dres Kravař a skleněného brankáře ze sklárny Ajeto.

Děkuji všem, kteří pomohli tento krásný den zorganizovat, ale zejména děkuji hokejové legendě za návštěvu a za trochu své slávy, kterou u nás zanechala.

Zdeněk Šmída