Slavnostní vítání prvňáčků 1.9.2020

autor: | 19. srpna 2020 | Nepřehlédněte

V úterý 1.9.2020 jsme opět po roce slavnostně přivítali 17 prvňáčků. Letos děti do školy doprovodili profesionální záchranáři z krajské záchranné stanice Libereckého kraje, za což jim a jejich tiskovému mluvčímu panu Michaelu Georgieovi velice děkujeme.

Tiskový mluvčí krajské záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev vítá prvňáčky.

VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Vítání prvňáčků není jen krásným momentem v životě základní školy, ale je to každoroční událost pro celou Obec Kravaře. Na organizaci akce spolupracujeme zejména s panem starostou Vítem Vomáčkou a paní Veronikou Chocholoušovou, za což oběma upřímně děkujeme. Třídní učitelkou první třídy pro školní rok 2020/2021 je paní učitelka Naděžda Trenčianska.

Paní učitelka 1.třída Naděžda Trenčianska.

Ze slavnostního vítání bude vytvořen na památku videozáznam, události si všimly také televizní štáby TV NOVA a RTM+ Liberecko. Na hezký příspěvek hlavních událostí TV NOVA 1.9.2020 se můžete podívat v čase 10:30 ZDE.

TV NOVA 1.9.2020

Všechny prvňáčky ve škole srdečně vítám za celý pedagogický sbor i ostatní zaměstnance a samozřejmě spolužáky ve vyšších ročnících a přeji jim, aby se jim ve škole co nejdéle líbilo.

Zdeněk Šmída, ředitel školy

Související obrázky: