První týden školy – informace

autor: | 30. srpna 2019 | Nepřehlédněte

2. 9. 2019

Prvním školním dnem a tedy začátkem školního roku 2019/2020 je pondělí 2. září 2019. Třídy 2. – 9. se v tento den vyučují pouze první hodinu, tedy od 7:45 do 8:30. V tento den je nutné nahlásit zájem o Školáček, který bude jezdit od úterý 3.9. a předplatit si jízdné. Stejně tak se zájemci o školní stravování, kteří ještě nevyplnili přihlášku a nezaplatili, musí zastavit v kanceláři školy u vedoucí školní jídelny V. Provazníkové.

Slavnostní vítání prvňáčků začne v 9 hod na dvoře školy, pouze v případě velké nepřízně počasí v aule školy. Zveme všechny rodiče a příbuzné, aby své děti doprovodili a podpořili v tento slavnostní den. Po přivítání jednotlivých dětí odvedou žáci 9.ročníku prvňáčky do jejich budoucí třídy, kde jsou opět vítáni i rodiče. Paní učitelka Renáta Rejzková zde řekne základní informace zejména o prvním školním týdnu a jeho organizaci.


3. – 6. 9. 2019

Rozvrh hodin najdou žáci již dnes ve svých profilech na Bakalářích, stejně tak rodiče.


1.stupeň

1. třída bude mít v úterý 2 hodiny, zbytek týdne 4 hodiny. Od úterý již funguje školní družina. 2. – 5. třída se bude od úterý učit dle rozvrhu, tedy čtyři nebo pět hodin, pouze v úterý budou první čtyři hodiny třídnické.

2. stupeň

Od úterý se učí dle rozvrhu, bez odpolední výuky (7.-8.hod). V úterý první dvě hodiny třídnické.


ÚVODNÍ RODIČOVSKÁ SCHŮZKA

Ve středu 4. 9. 2019 zveme všechny rodiče všech ročníků od 14:30 hod na rodičovské informativní schůzky. Začnou již tradičně společnou částí na dvoře školy, kde se vám představí učitelé, ředitel školy sdělí společné informace a shrne prázdninové změny a důležité budou jistě také informace od pracovníků Základní umělecké školy ze Žandova. Po společném úvodu si rodiče jistě rádi chvilku posedí v lavicích, které budou další rok patřit jejich dětem. V jednotlivých třídách dostanete podrobné informace od svých třídních učitelů.

Související obrázky: