Ronov je zamčený a spí

I když bylo ve středu na státní svátek pošmourno, skalní příznivci se vydrápali do výšin, aby strávili pár chvil se svými kamarády, zahráli společně hry, opekli buřta a uzamkli hrad. Nutno poděkovat Elišce Chňapkové, která se podílela na přípravě programu, Danu Kornovi, Martinu Tesárkovi, Mirku Šponiarovi a Adélce Veselé, (která se nenechala zahanbit a pracovala jako divá), Jirkovi z Mánesky za přípravu dřeva, abychom si mohli opéct buřty a měli trochu toho tepla. Co nás také velmi mile překvapilo, bylo to, že se za námi vrací i bývalí žáci naší školy. Jana Klazarová, Terezka Krepčíková, Petra Macková, Šárka Brázová, Jana Effenbergerová, Dominik Veselý a další. Rodina Valíčkova dorazila také v plném počtu, stejně jako Nistorovi a Kavkovi. Letošní rekordmankou ve výšlapu byla Bára Kavková, které se brzy narodí miminko, ale přesto si výšlap nenechala ujít. Nejvíce se dětem líbila hra s balónky, které si přivázaly nafouknuté k noze a pak si je vzájemně ničily. Strávili jsme zkrátka příjemné odpoledne mezi kamarády a už se těšíme na jarní odemykání, které bude o poznání teplejší (snad).

Hraběnky z Ronova