Šestá třída jela na výlet do Sedmihorek

autor: | 27. června 2022 | Nepřehlédněte

Ve středu 22. června jsme dorazili ve večerních hodinách do kempu Sedmihorky. Po ubytování se naše bříška naplnila plněnými bramborovými knedlíky se zelím. Červeným. Dobrota to byla. Ve čtvrtek ráno měla Adélka tak velký strach, abychom nepromrhali den spánkem, že nás (a nejen nás – i půlku kempu) – vzbudila už v 5 hodin ráno. Po snídani nás čekal výstup na velehory Trosky. Bylo vedro, ale výhled shora stál za to. Pod Troskami jsme zdravě poobědvali: hranolky s kečupem, hranolky s tatarkou, hranolky a smažák, hranolky a řízek …. Po obědě jsme změnili plány a místo do Jičína jsme se vrátili zpátky do kempu, kde jsme se oddávali vodním radovánkám. Večer se nesl v hrůzostrašném duchu. Stezka odvahy prověřila všechny účastníky. Tady se ukázalo, kdo dokázal překonat svůj strach a kdo ne. Děvčata jednoznačně vyhrála. V pátek jsme vyrazili směr domov, ale ještě před tím, jsme se zastavili v Turnově v Muzeu Českého ráje, kde jsme viděli poklady, které byly ukryty pod povrchem Země. Následoval oběd na náměstí v Turnově a cesta domů. 

Šesťáci

 

Související obrázky: